Jdi na obsah Jdi na menu

Vánoční turnaj dětí v TK Choceň - 21.12. 2019

28. 12. 2019

Poslední předvánoční sobotu 21.12. 2019 se v naší nafukovací hale uskutečnil Vánoční turnaj dětí, tedy klání mezi hráči z tréninkového střediska našeho klubu, a to v kategoriích babytenis a mladší žactvo.

Turnaje se zúčastnilo dvanáct dětí a my s radostí sledovali, s jakou vervou se do svých utkání pouští a bojují o každý ,,fiftýn".

Turnaj byl v kategorii babytenis rozdělen do dvou skupin. Ve skupině A zvítězil Dominik Šilar, druhý skončil Jeremiáš Hájek a třetí místo obsadil Antonín Čipera. V B skupině byla potom nejúspěšnější děvčata Kristýna Držmíšková a Nikola Kučerová.

Také mladší žáci hráli svá utkání ve dvou skupinách. Ve skupině A obsadili medailové příčky Matyáš Adámek, Justýna Šigutová a Matěj Holman. Ve skupině B se nejvíce dařilo trojici Roman Šulc, Alena Hofmanová a Ema Štorková.

Věříme, že si všechny děti turnaj v předvánoční atmosféře užily, všem děkujeme za účast a budeme se těšit zase za rok na další vánoční klubové klání.