Jdi na obsah Jdi na menu

Turnaj mladších žáků 7.-8.12. 2019 TK Choceň

14. 12. 2019

Během prvního prosincového víkendu 7.-8.12. 2019 se v nafukovací hale našeho klubu uskutečnil první turnaj zimní sezóny, a to sice klání chlapců z kategorie mladšího žactva. Turnaje se zúčastnilo dvanáct hráčů, přičemž domácí barvy hájil Matyáš Adámek, který po boji ve druhém kole podlehl prvnímu nasazenému Pavlu Suchánkovi z Havlíčkova Brodu 6:7, 2:6.

Turnaj ve dvouhře ovládl Aleš Kozel z TK Hlinsko, který si ve finále poradil s talentovaným Matyášem Maršíkem z TK Česká Třebová a po výsledku 6:3, 6:1 mohl slavit turnajový triumf. Na třetím místě se pak umístili semifináloví poražení Marek Dostál z TENIS CENTRA DTJ Hradec Králové a Pavel Suchánek z TK Havlíčkův Brod.

V pavouku čtyřhry se nejlépe dařilo páru Kozel - Záhornický, který ve finále předčil duo Maršík - Lelek a po výsledku 6:2, 6:3 v turnaji zvítězil.

Úspěšným hráčům gratulujeme, všem děkujeme za účast a těšíme se zase na příštím turnaji na půdě TK Choceň na viděnou :-)