Jdi na obsah Jdi na menu

Turnaj dorostu 8.-9.7.2018 v TK Choceň

25. 8. 2018

Druhý červencový víkend se v TK Choceň odehrál ve znamení turnaje dorostu.

Mužská část turnaje byla na místní poměry velmi dobře obsazena, turnaje se zúčastnilo solidních 29 tenistů. Nejlépe si vedl druhý nasazený Tomáš Melichar z LTC Hodonín, který ovládl finále nad Ondřejem Šrámkem z TO SK Žamberk a po třísetové bitvě 2:6, 6:3, 6:3 mohl slavit turnajový triumf. Z domácích se tentokrát nikomu výrazněji prosadit nepodařilo.

Čtyřhru bez větších potíží ovládl favorizovaný pár Polák, Šrámek.

Mezi tenistkami zvítězila Ráchel Heřmanová z LTC Pardubice, který ve finálové bitvě přetlačila Nelu Beránkovou 4:6, 6:0, 6:2. Z choceňských odchovankyň stojí za zmínku výkon Izabely Nermuťové, která bez potíží vyhrála první kolo, v tom dalším ji ovšem čekala pozdější finalistka Beránková.