Jdi na obsah Jdi na menu

Turnaj dorostenců v TK Choceň - 18.-20.7. 2020

14. 8. 2020

Během třetího červencového víkendu 18.-20.7. se v areálu TK Choceň uskutečnil turnaj chlapců z kategorie dorostu. Klání se zúčastnilo celkem 23 hráčů, přičemž domací klub tentokrát reprezentoval pouze jeden zástupce, a to MIlan Urbánek.

V průběhu celého víkendu bylo k vidění mnoho zajímavých a napínavých utkání. Kvůli nestálému počasí a tudíž nutnosti přerušování zápasů se turnaj protáhl až do pondělí. Vecholem turnaje byla obě finálová utkání, tedy ve dvouhře i čtyřhře. V pavouku singlu zvítězil Filip Čepl z TK Sparta Praha, který slavil turnajový triumf po výhře 7:5, 6:3 nad Dominikem Kárníkem z TC DTJ Hradec Králové. Na třetích místech se umístili Ondřej Záplata (TC Nové Město nad Metují) a Patrik Doppler (Start Brno).

Ve čtyřhře zvítězil pár Jiří Makovský (Start Brno) a Hans Rychtář (SK Tenis Tišnov) nad dvojicí Adam Kuřitka (SK JC Sport Opava) a Libor Král (TK Ústí nad Orlicí) po finálové výsledku 7:5, 6:4.

Vítězům gratulujeme a všem přejeme mnoho sportovních úspěchů!