Družstva a turnaje jednotlivců

Příspěvky

TURNAJ DOROSTU (17.-18.2.2024)

20. 2. 2024

Dalším halovou akcí byl tentokrát turnaj pro kategorii dorostu. Zvítězil F. Hloušek (HTK Třebíč) po finálovém vítězství nad Salivarem (TK Č.Třebová). Deblovou soutěž vyhrála dvojice Krsička (TK Ústí n. Orlicí) + Vondruška (TK Eden HK). Podrobné výsledky uvnitř příspěvku.

TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKŮ (10.-11.2.2024)

13. 2. 2024

Dalším z halových turnajů, které pořádáme byli mladší žáci. Zvítězil první nasazený Josef Malinský (TC DTJ Hradec), když ve finále zdolal nenasazeného Michale Swieckého (Loko Ttutnov). Podrobnosti uvnitř příspěvku.

HALOVÉ TURNAJE 2023/2024

12. 11. 2023

Také v letošní halové sezóně pořádáme řadu turnajů pro mládež - podrobnosti naleznete v příspěvku.

TURNAJ BABY TENISTŮ NA NAŠICH DVORCÍCH

18. 9. 2023

V sobotu (9/9) jsme uspořádali turnaj pro kategorii "babytenis". Jde ,spolu s ještě mladšími minitenisty. o kategorii, kde spolu ještě hrají kluci i holky. Děti přijely nejen z regionu, ale také z Prahy, Plzně a Moravy.

Celý příspěvek | Rubrika: Družstva a turnaje jednotlivců | Fotografie: 2023_09_Babytenis | Komentářů: 0

STARTUJÍ SOUTĚŽE DRUŽSTEV 2023 - PŘIJĎTE POVZBUDIT CHOCEŇSKÉ HRÁČE :-) !!

5. 5. 2023

Posledním dubnovým víkendem odstartovaly soutěže družstev. V letošním roce máme zastoupení v kategoriích dorostu, starších a mladších žáků a baby tenisu. Termíny jednotlivých utkání naleznete uvnitř příspěvku.

TURNAJ DOROSTENEK (25. - 26.2. 2023) VYHRÁLA NICOL JELÍNKOVÁ Z LTC KOLÍN

3. 3. 2023

Během posledního únorového víkendu proběhl v našem areálu další pěkný turnaj, tentokrát pro kategorii dorostenek, Ve dvouhře zvítězila Nicol jelínková nad Barborou Nálevkovou 6:0, 6:2.

TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKYŇ (18.-19.2.2023) VYHRÁLA KLÁRA PATÁKOVÁ Z TK ZLÍN

1. 3. 2023

Silně obsazený turnaj mladších žákyň se odehrál o "masopustním" víkendu 18.-19.2.2023. Ve finále se utkaly dvě nejvýše nasazené hráčky s tímto výsledkem Klára Patáková (Tk Zlín) - Nicol Škorpíková (TK Svitavy) 6:1, 6:3. Klára Patáková pak spolu s Francescou Gralton (SKT Třebechovice) vyhrála i čtyřhru.

TURNAJ STARŠÍCH ŽÁKYŇ (21. - 22.1.2023) VYHRÁLA "DOMÁCÍ" MELISA NERMUŤOVÁ !

28. 1. 2023

Další kvalitně obsazený turnaj v Chocni, tentokrát pro starší žákyně. Máme radost, že v něm zvítězila domácí odchovankyně Melisa NERMUŤOVÁ, aktuálně hrající za TK Ústí nad Orlicí ...

TURNAJ DOROSTENEK (7. - 8.1.2023)

14. 1. 2023

Prvním akcí v roce 2023 byl výborně obsazený turnaj dorostenek. Vítězkou se stala Valérie Boudová (ŽLTC Brno) po fiinálovém vítězství 6:2, 6:3 nad Emou Trunečkovou (TK Zlín). Ve čtyřhře pak zvítězily děvčata spolu a potvrdily tak plně roli prvních dvou nasazených.

HALOVÉ TURNAJE 2022/2023

6. 11. 2022

Také v aktuální halové sezóně pořádáme řadu turnajů pro mládež - podrobnosti naleznete v příspěvku.